Náš tým

Abychom dosáhli maximální spokojenosti našich klientů, spolupracujeme s řadou odborníků v oblasti znalecké.
Zajišťujeme kvalifikované překlady právních dokumentů do několika cizích jazyků a spolupracujeme s notáři a soukromými exekutory.

JUDr. Petr Neubauer

advokát

Od roku 1998 je JUDr. Petr Neubauer členem České advokátní komory a od roku 2006 rozhodcem Rozhodčího soudu při Hospodářské a agrární komoře České republiky. JUDr. Petr Neubauer hovoří německy, anglicky a rusky.

Mgr. Michal Pavlas

advokát

Od roku 2004 byl Mgr. Michal Pavlas členem České advokátní komory jako advokátní koncipient a od roku 2008 jako advokát. Mgr. Michal Pavlas hovoří anglicky.

JUDr. Pavel Krček

advokát

Od roku 1991 je JUDr. Pavel Krček členem České advokátní komory. JUDr. Pavel Krček hovoří německy, francouzsky a rusky.

Mgr. Zita Poláková

advokát

Od roku 1997 je Mgr. Zita Poláková členem České advokátní komory. Mgr. Zita Poláková působí od roku 2001 jako samostatná advokátka se zaměřením na cizojazyčnou klientelu, hovoří německy a rusky.

Mgr. Vlaďka Pavlasová Kolářová

advokát

Od roku 2001 je Mgr. Vlaďka Pavlasová Kolářová členem České advokátní komory a od roku 2010 jako advokát. Mgr. Vlaďka Pavlasová Kolářová hovoří německy, anglicky a španělsky.

Mgr. Kristýna Koubová

advokátka

Od roku 2015 je Mgr. Kristýna Koubová členkou České advokátní komory jako advokátní koncipientka a od roku 2018 jako advokátka. Mgr. Kristýna Koubová hovoří anglicky a německy.

JUDr. Martin Hodina, LL.M

advokát

Od roku 2016 je JUDr. Martin Hodina, LL.M. členem České advokátní komory jako advokát. JUDr. Martin Hodina, LL.M. hovoří německy a anglicky.

Mgr. Radovan Hrabě

advokát

Mgr. Radovan Hrabě hovoří německy a anglicky.

Mgr. Karel Severa

advokát

Od roku 2017 je Mgr. Karel Severa členem České advokátní komory jako advokátní koncipient a od roku 2021 jako advokát. Mgr. Karel Severa hovoří anglicky.

Mgr. Hana Hirschová

advokát

Od roku 2011 je Mgr. Hana Hirschová členem České advokátní komory jako advokátní koncipient a od roku 2014 jako advokát. Mgr. Hana Hirschová hovoří německy a anglicky.

Jana Švecová BBus.

asistentka

Jana Švecová BBus. hovoří anglicky a německy.

Daniela Baťková

asistentka

Daniela Baťková hovoří německy, anglicky a španělsky.

Dana Vančurová

asistentka

Dana Vančurová hovoří německy.

Pavla Hovorková

asistentka

Pavla Hovorková hovoří německy.