Náš tým

Abychom dosáhli maximální spokojenosti našich klientů, spolupracujeme s řadou odborníků v oblasti znalecké.
Zajišťujeme kvalifikované překlady právních dokumentů do několika cizích jazyků a spolupracujeme s notáři a soukromými exekutory.

JUDr. Petr Neubauer

advokát

Od roku 1998 je JUDr. Petr Neubauer členem České advokátní komory a od roku 2006 rozhodcem Rozhodčího soudu při Hospodářské a agrární komoře České republiky. JUDr. Petr Neubauer hovoří německy a anglicky.

Mgr. Michal Pavlas

advokát

Od roku 2004 byl Mgr. Michal Pavlas členem České advokátní komory jako advokátní koncipient a od roku 2008 jako advokát. Mgr. Michal Pavlas hovoří anglicky.

Mgr. Zita Poláková

advokátka

Od roku 1997 je Mgr. Zita Poláková členem České advokátní komory. Mgr. Zita Poláková působí od roku 2001 jako samostatná advokátka se zaměřením na cizojazyčnou klientelu, hovoří německy.

Mgr. Vlaďka Pavlasová Kolářová

advokátka

Od roku 2001 je Mgr. Vlaďka Pavlasová Kolářová členem České advokátní komory a od roku 2010 jako advokát. Mgr. Vlaďka Pavlasová Kolářová hovoří německy, anglicky a španělsky.

Mgr. Kristýna Koubová

advokátka

Od roku 2015 je Mgr. Kristýna Koubová členkou České advokátní komory jako advokátní koncipientka a od roku 2018 jako advokátka. Mgr. Kristýna Koubová hovoří anglicky a německy.

JUDr. Martin Hodina, LL.M

advokát

Od roku 2016 je JUDr. Martin Hodina, LL.M. členem České advokátní komory jako advokát. JUDr. Martin Hodina, LL.M. hovoří německy a anglicky.

Mgr. Karel Severa

advokát

Od roku 2017 je Mgr. Karel Severa členem České advokátní komory jako advokátní koncipient a od roku 2021 jako advokát. Mgr. Karel Severa hovoří anglicky.

Mgr. Jakub Suk, LL.M.

advokátní koncipient

Mgr. Jakub Suk, LL.M. je členem České advokátní komory jako advokátní koncipient, hovoří anglicky.

Daniela Baťková

asistentka

Daniela Baťková hovoří německy a anglicky.

Tereza Kolářová

asistentka

Tereza Kolářová hovoří anglicky.

Mgr. Eva Čížková

asistentka

Mgr. Eva Čížková hovoří německy.